Jednym słowem wszystko.

Meble z najlepszych materiałów

Jakie meble na wymiar premium są warte swojej ceny?

Wiele osób nie decyduje się na meble na wymiar ze względu na ich cenę. Wiadomo jednak, że są to meble znacznie lepszej jakości niż te, które produkowane są masowo. Istnieją takie modele mebli, na których nie warto oszczędzać i lepiej jest wybrać odpowiedniego producenta, który pomoże nam w wykonaniu gustownych mebli na wymiar o jakości premium.

 

Stoły na wymiar

Niestety wiele osób wybiera stoły, które są produkowane masowo, najczęściej z tańszej sklejki. Można je później samodzielnie złożyć w domu za pomocą wkrętów. Niestety ich jakość bardzo odbiega od tego, co można otrzymać od producenta mebli, który specjalizuje się w meblach na wymiar. Stoły wykonane na wymiar nie tylko mają odpowiednio mocno przykręcane nogi, ale również są one często wykonane ze znacznie lepszych materiałów i są wzmacniane. Bardzo różni się również blat, zwłaszcza jego grubość w stosunku do blatów w stołach, które są wykonywane masowo dla sklepów meblowych. Dzięki temu meble premium  takie jak stoły na wymiar wykonywane z litego drewna wytrzymają znacznie dłużej. Stół na wymiar z możliwością rozłożenia i dodania kolejnego blatu również lepiej, by był wykonywany u producentów mebli premium. W ten sposób mamy pewność, że szyny do rozsuwania blatu są wzmacniane, a blat, który jest dokładany w celu przedłużenia stołu, jest wykonany z tego samego materiału, co pozostałe elementy tego mebla.

 

Meble kuchenne na wymiar

Również nie warto oszczędzać na meblach kuchennych na wymiar. Są to meble, które potrafią posłużyć nam przez kolejne 10 a nawet 15 lat. Meble kuchenne premium na wymiar posiadają bardzo ładne, drewniane fronty, których kolor i kształt możemy wybrać samodzielnie. Dodatkowo w nowoczesnych kuchniach na wymiar są stosowane takie bardzo praktyczne rozwiązania, jak wysuwane szafki, typu cargo, bądź szuflady z cichym zamknięciem. Samodzielnie można wybrać bardzo ciekawe, a przede wszystkim wysuwane i chowane półki oraz szuflady, które pozwolą nam np. szybciej sięgnąć na górne półki, czy też sprawić, że cała powierzchnia kuchni będzie odpowiednio zagospodarowana i nie pozostanie w niej zbędne miejsce. Na wszystkie systemy kuchenne tego typu jest również odpowiednia gwarancja, dlatego mamy pewność, że mechanizmy są zamontowane odpowiednio . Systemy wysuwanych szafek, takich jak magic corner, czy cargo znacznie ułatwiają nam układanie potrzebnych rzeczy na miejsce, co z kolei sprawi, że kuchnia wyda nam się o wiele lepiej zadbana, ale przede wszystkim będzie zajmowała mniejszą przestrzeń, ponieważ zajęte przez meble miejsce będzie znacznie lepiej zagospodarowane. Producenci mebli premium na wymiar dbają, aby projekty były odpowiednio zaaranżowane i praktyczne. Meble kuchenne premium są warte swojej ceny, ponieważ można w nich wybrać bardzo praktyczne oraz dobrej jakości uchwyty, pozwalające na wygodniejsze ich otwieranie, ale również bardziej stylowy i elegancki wygląd.

Zobacz przykładowe realizacje luksusowych mebli na wymiar na stronie producenta – POLDAR Meble