marzenia warto mieć i spełniać

Stół bilardowy w domu

Stylowy i profesjonalny stół bilardowy od Atika Bilard

Czy każdy mistrz gry w bilarda lub snookera posiada swój własny stół? Zapewne ludzie grający zawodowo posiadają własne stoły, ale przecież Ty również możesz zostać bilardowym championem, a nawet jeśli nie, to przecież możesz sprawiając sobie i całej rodzinie wielką frajdę. 

 

Stół bilardowy w domu? Jak najbardziej!

W obecnych czasach jest to marzenie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zdobyć podstawową wiedzę, której jest bardzo wiele w internecie np You Tube, następnie wybrać model stołu bilardowego dopasowany do potrzeb i możliwości i zamówić stół z dostawą do domu lub inny wskazany adres. Warto też wspomnieć, że jeśli nie jesteś pewien, to jest możliwość wynajmu takich stołów np na kilka dni, aby sprawdzić, czy jest to hobby właśnie dla Ciebie.

 

Stół bilardowy w domu, który łączy różne funkcje?
Wybór rekreacyjnych stołów bilardowych jest bardzo duży. Możesz zdecydować się na prosty stół za kilkaset złotych lub model zbliżony do profesjonalnego za kilka czy nawet kilkanaście tysięcy złotych. Na każdym z nich da się zagrać, ale z doświadczenia wiem, że w wielu przypadkach naszego życia wraz z rosnącą ceną idzie też jakość i użyteczność produktów. W przypadku stołów bilardowych i do snookera, właśnie tak jest, że wydając więcej otrzymujemy profesjonalny produkt na wiele lat.

 

Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania.
Ciekawym rozwiązaniem są stoły, które łączą w sobie różne funkcje. Możesz postawić np. na stół bilardowo-jadalniany. Pod blatem eleganckiego, klasycznego stołu kryje się pełnowymiarowy, w pełni funkcjonalny stół bilardowy, który możesz „skonstruować” w kilka chwil, bez użycia siły. W zależności od modelu wystarczy np. wysunąć skrzydła blatu i schować je do specjalnego schowka czy obrócić
blat wokół własnej osi stroną jadalną do dołu.

 

Gdzie kupić profesjonalny stół bilardowy?

Szukając w internecie znalazłem kilkanaście wartych uwagi firm, ale zakup postanowiłem zrobić wprost u producenta, ponieważ cena była o kilka procent niższa, a dodatkowo firmama ogromne doświadczenie i wiele pozytywnych opinii. Z takich ciekawostek o firmie Atika Bilard jest fakt, że na ich produkt wybrały takie osoby jak Michael Jackson, Robert Lewandowski, czy firmy takie jak Google! Tu macie link, ale wyboru oczywiście dokonacie sami.  https://www.atika-bilard.pl/